понедельник, 11 декабря 2017 г.

Використання інноваційних технологій в музичному вихованні дошкільників                       7 грудня 2017року відбулося друге засідання ММО музичних керівників з теми «Використання інноваційних технологій в музичному вихованні дошкільників в контексті діяльнісного підходу». 

                  ДНЗ №10 гостино зустрічав учасників ММО, а музичний керівник цього садочка, Терехова Л.С., провела відкритий показ заняття з логоритміки з дітьми середньої логопедичної групи за сюжетною лінією казки «Маша та ведмідь», на якому продемонструвала ефективність використання логоритмічних вправ на музичному занятті.
           Кумейко Н. В., музичний керівник ДНЗ №12, ознайомила колег з теоретичним аспектом та презентувала фото- матеріали роботи закладу з теми «Корекційні технології: логоритміка - зв’язок слова, музики та руху».                   
       Під час круглого столу «Інноваційні технології в музичному вихованні дошкільників» музичні керівники обмінялися досвідом щодо власних інноваційних напрацювань та перспектив професійної діяльності.
             Практичне залучення слухачів до майстер-класу Лень О. Л., музичного керівника ДНЗ №13 «Розвиваючі технології: мнемотехніка – мистецтво запам’ятовування. Алгоритмрозучування тексту пісні за мнемотаблицею» стало найбільш ефективною формою роботи щодо опанування музичними керівниками новими інноваційними технологіями.


  Середа Т.І., методист НМЦКомментариев нет:

Отправить комментарий