четверг, 12 апреля 2018 г.

Національно-патріотичне виховання

 12 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Теремок» № 7 відбулося засідання міського методичного об’єднання «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку». 
         Горбенко В.І., керівник ММО звернула увагу педагогів на необхідність проведення бесід про українських композиторів, для ознайомлення з мистецьким оточенням, культурою різних періодів.
        Ярмак О.І., вихователь ДНЗ №7, ознайомила учасників ММО з історією музичної культури українського народу, використавши ІКТ.
             Отримані знання члени ММО продемонстрували під час вікторини «Чарівні звуки чую!» щодо ознайомлення з народними музичними інструментами України (бліц-опитування, вправа «Відгадай за звучанням музичний інструмент»), дидактичної вправи «Склади цілу картинку»). 
         Практичний перегляд відеозапису музичного заняття «Знайомство дошкільників з народними музичними інструментами» для дітей середнього дошкільного віку (Лісова М.С., музичний керівник ДНЗ №8) , надав можливість побачити методи і прийоми роботи з дітьми грі на музичних інструментах з метою подальшого їх впровадження в роботу з дітьми в повсякденному житті.
Середа Т.І., методист НМЦ.

Комментариев нет:

Отправить комментарий