среда, 16 мая 2018 г.

Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу». 

      Учасники ММО звітували про виконання методичних рекомендацій попередніх засідань, які вирішували завдання проблемної теми міста «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєвокомпетентної особистості».
          Педагоги зробили висновок, що саме інноваційна технологія «Школа розумного руху» к.п.н. кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя ЗОІППО Аксьонової О.П., елементи якої вони наразі впроваджують, стимулює дітей до пошуку шляхів досягнення мети, розвиває мислення, творчість, формує
самостійність,  спонукає до діяльності та підвищує рівень фізичних якостей дітей.
              В рамках продовження роботи з цієї теми інструктор з фізичної культури ДНЗ №16 Нетьосова Г.С. показала для педагогів спортивну розвагу з дітьми старшої групи, на якій діти отримали надзвичайне задоволення, масу позитивних емоцій та проявили свої фізичні якості, конструктивні форми самостійності, дитячу ініціативу.
                  Учасники ММО обговорили форми фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми в літній період та спланували проект плану ММО на наступний навчальний рік.
                Середа Т.І., методист НМЦ

Комментариев нет:

Отправить комментарий