воскресенье, 20 августа 2017 г.

Про он-лайн брифінг презентації нової редакції освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»


        Для керівників та педагогів дошкільних навчальних закладів нашого міста.

21 серпня 2017 року о 15:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” у режимі онлайн відбудеться презентація нової редакції освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Доводимо до Вашого відома, що підготовлено нову редакцію освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (лист МОН України про надання грифу «Рекомендовано міністерством освіти і науки України» № 1/11-7684 від 01.08.2017 р.), а також повний комплект навчально-методичного забезпечення для ефективного її впровадження: «Впевнений старт: книга вихователя» (методичні рекомендації, перспективне, календарне планування у 3-х частинах), «Впевнений старт: книга дошкільника» (навчальне видання у 3-х частинах), «Впевнений старт: альбом художньо-творчої діяльності» (навчальне видання у 3-х частинах).

Під час презентації буде представлено:
– оновлену програму;
– концептуальні підходи щодо особливостей її впровадження;
– навчально-методичний комплект до програми;
– сучасну модель науково-методичної підтримки педагогів-практиків, які працюватимуть за програмою «Впевнений старт» та батьків вихованців.

Долучитись до перегляду можна 21 серпня 2017 року о 15.00 на  сторінці Освітнього порталу “Педагогічна преса”. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.
Методист НМЦ Середа Т.І.

Комментариев нет:

Отправить комментарий