понедельник, 7 мая 2018 г.


          Засідання ММО вихователів молодшого                                дошкільного віку ЗДО

                   07 травня 2018 року на базі ДНЗ №14 «Горобинка» відбулося підсумкове засідання ММО вихователів молодших груп на якому обговорювали роль діяльнісного підходу у формуванні читацької активності молодшого дошкільника». 
           Педагоги міста обговорили проблему зниження рівня зацікавленості дітей до книги, висловили свої думки стосовно ставлення батьків до цієї проблеми. Вони зазначили, що багато батьків вважають це нецікавим заняттям для сучасних дітей, висловлюються, що читати дітям - це обтяжливо, всю інформацію можна знайти за допомогою інтернету. Тож, у тісному колі педагоги шукали шляхи які зможуть зацікавти і дітей і батьків роботою з книжкою. Педагоги поділились досвідом роботи з даного напрямку. 
          Керівник ММО Петренко С. М. познайомила присутніх з нетрадиційними формами популяризації книжки . Це такі цікаві, дієві форми роботи як – літературний пінг-понг, книжковий подіум, буккросинг, бенефіс книжки та ін. 
            На практичній частині засідання педагоги опановували вміння виготовляти арт- бука за казкою «Колобок». Учасники ММО відвідали заняття у другій молодшій групі з художньо - мовленнєвої діяльності за казкою «Ріпка» та звітували про результативність роботи з впровадження методичних рекомендацій, які надавались на ММО. Петренко С.М.., керівник ММО, підвела підсумки роботи за навчальний рік, подякувала присутнім за творчу атмосферу, активність учасників ММО.
Середа Т.І., методист НМЦ
                                                      

Комментариев нет:

Отправить комментарий