суббота, 5 мая 2018 г.


 Аналіз роботи ММО музичних   керівників за 2017 - 2018 н.р.

        4 травня 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося підсумкове засідання ММО музичних керівників ЗДО міста
       Гришукова Т. А., керівник ММО  ознайомила присутніх з аналізом роботи ММО музичних керівників за 2017-2018 н.р., а також результатами онлайн-анкетування  “Аналіз результатів та перспективи планування роботи ММО музичних керівників», згідно якого визначено питання, які плануються розглянути у наступному навчальному році.
           На виконання методичних рекомендацій попереднього методичного об'єднання в рамках засідання проведено Ярмарок практичних напрацювань щодо реалізації діяльнісного підходу в процесі музичного виховання, під час якого музичні керівники презентували власні розробки різних форм роботи з дітьми. За результатами Ярмарку створено електронний банк практичних напрацювань щодо використання діяльнісного підходу в процесі музичного виховання для спільного користування музичними керівниками міста.
             Учасники ММО обговорили питання якості та ефективності проведення музичних свят. Зупинилися на чинниках, що забезпечують успіх святковій програмі. Також в форматі відеоперегляду познайомилися з досвідом роботи дитячого центру "Надія" (м. Запоріжжя) "Мультимедійне забезпечення свята в ДНЗ" під керівництвом Байєр О.М.
        Музичний керівник ДНЗ №13 Лень О.Л. поділилася досвідом використання ефекту "зворотньої проекції екрану" для демонстрації тіньового театру та створення інтерактивного дійства під час свят.
             Методист НМЦ Середа Т.І. зробила аналіз проведення міського конкурсу "Веселі нотки-2018"   та познайомила з наказом управління освіти "Про підсумки проведення міського конкурсу дитячої музичної творчості «Веселі нотки -2018» для дітей дошкільного віку .
 Середа Т.І., методист НМЦ
                                                                                 

Комментариев нет:

Отправить комментарий