пятница, 14 декабря 2018 г.

Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)» для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів , які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки.

             13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)» для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів , які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки. 
                      Добрева А.І., методист НМЦ, ознайомила учасників семінару з теоретичними засадами Концепції Нової української школи та особливостями організації освітнього середовища в перших класах. 
                    Середа Т.І., методист НМЦ з дошкільної освіти, продовжила розмову з педагогами щодо наступності в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО, звернувши увагу на наступність у формуванні компетентностей дітей ЗДО та початкової ланки школи та інструктивно-методичні рекомендації листа МОН України від 19.04.2018 №1/9-249 щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. 
                  Руденко М.М., вихователь-методист ДНЗ№10, ознайомила колег закладів освіти із програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», а також для інших форм здобуття дошкільної освіти.   З матеріалами можна ознайомитись тут. 
                                                                                    Середа Т.І., Добрева А.І.,  методисти НМЦ 

Комментариев нет:

Отправить комментарий