пятница, 25 января 2019 г.

Віртуальний методичний кабінет як сучасний інформаційно-методичний простір взаємодії педагогів ЗДО


       24.01.2019 на базі ДНЗ №15 проведено засідання ММО вихователів-методистів на тему «Віртуальний методичний кабінет як сучасний інформаційно-методичний простір взаємодії педагогів ДНЗ», метою якого було обговорити питання «Використання веб - ресурсів у методичній діяльності ДНЗ».
            Балагурова І.В., керівник ММО, надала учасникам міського методичного об‘єднання інформацію щодо використання веб - ресурсів у методичній діяльності ДНЗ та ознайомила з досвідом колег м. Мелітополь щодо створення віртуального методичного кабінету в ДНЗ. 
            Бойко С.В., вихователь-методист, ознайомила членів ММО з метою, завданнями та змістом роботи віртуального методичного кабінету ДНЗ. 
           Петренко С.М., вихователь-методист ДНЗ №12 розкрила принципи та правила організації роботи у віртуальному методичному кабінеті. 
          Ляшенко С.В., вихователь-методист ДНЗ №15, поділилась досвідом роботи щодо використання сервісів Google в роботі віртуального методичного кабінету. 
         Учасники методичного об‘єднання зробили висновок, що віртуальний методичний кабінет – це одна з найважливіших ланок інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, яка здатна забезпечити необхідну якість освіти і надати необхідні умови для розвитку всіх суб’єктів освітнього процесу.
                                Середа Т.І., методист НМЦ 

Комментариев нет:

Отправить комментарий