вторник, 1 мая 2018 г.

Подорож малюків екологічною стежиною   27.04.2018 року на базі  ДНЗ №15 пройшло заключне засідання  міського методичного об’єднання вихователів груп раннього віку. Учасники ММО обговорювали проблему діяльнісного підходу щодо реалізації освітньої лінії «Дитина в природному довкіллі», спрямовану на виконання Базового компонента та проблемної теми міста. 
           На актуальності формування у дітей природничої компетентності та виховання любові до  природи рідного краю зупинилась керівник ММО Корендо Р.Я..
         Цікавим і пізнавальним був круглий стіл, де всі учасники ММО презентували свої напрацювання щодо розвитку пізнавальної активності малюків через пошуково-дослідницьку  діяльність в природі, ділились
досвідом проведення спостережень та як виховати малюків допитливими чомусиками. 
                 Подорож екологічною стежиною по території ДНЗ №15 захопила не тільки малюків, але і дорослих. Всі учасники ММО разом з дітьми та вихователем Березняк О.В. були дослідниками, спостерігали та вивчали живі та неживі об’єкти природи, екпериментували. 
             Вихователь-методист ДНЗ №15 Шунько О.М. презентувала напрацювання педагогів свого закладу щодо створення екобезпечного розвивального природного середовища на території і в приміщеннях ДНЗ для розвитку в дітей раннього віку пізнавальної активності та провела екскурсію по території дошкільного закладу . Керівник ММО подякувала всім за плідну співпрацю впродовж року та окреслила нові завдання на наступний рік.
Середа Т.І., методист НМЦ

Комментариев нет:

Отправить комментарий